Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na remont zalanego przez sąsiada mieszkania? A może marzą Ci się od miesięcy odkładane wakacje lub kurs języka obcego? Każdy z nas co najmniej raz w życiu znalazł się w sytuacji, w której nagle potrzebował większej sumy pieniędzy, a domowy budżet ledwie wystarczył na opłacenie bieżących, podstawowych wydatków. Sprawdź, czy pożyczka pozabankowa może zapewnić poczucie finansowego bezpieczeństwa.

 

Pożyczka pozabankowa – garść wiedzy finansowej

Gdy nasze wydatki przekraczają wpływy, a nasz domowy plan finansowy legnie w gruzach, wówczas może pojawić się chęć sięgnięcia po zewnętrzne finansowanie. Niestety, uzyskanie wsparcia oferowanego przez banki często wiąże się z koniecznością wypełniania wielu dokumentów i podpisania umowy z dala od domu. Należy bowiem pamiętać, że nawet jeśli bank oferuje skompletowanie zaświadczeń i obsługę online, finalizacja zobowiązania zawsze odbywa się w placówce.

Zdecydowanie łatwiejsza do uzyskania jest pożyczka pozabankowa. Produkt ten niektórym osobom kojarzy się z niebezpieczeństwem wysokich odsetek i krótkim okresem spłaty, przez co pożyczkobiorca zamiast wyjść z tarapatów – wpadnie w spiralę zadłużeń. Na szczęście, błyskawiczny rozwój sektora pozabankowego zaowocował powstaniem bezpiecznych produktów finansowych, które nie są obarczone tym ryzykiem.

 

Zobacz również  Dlaczego warto inwestować w oprogramowanie dla uczelni?

Bezpieczna pożyczka pozabankowa, czyli jaka?

Istnieją uniwersalne zasady, którymi warto kierować się przy wyborze bezpiecznego i odpowiedzialnego pożyczkodawcy pozabankowego:

  • oferowany okres spłaty pożyczki – im dłuższy, tym mniejsze raty, a co za tym idzie brak ryzyka nadwyrężenia domowego budżetu,
  • prosty oraz zrozumiały język umowy i brak ukrytych kosztów,
  • dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych osobowych,
  • posiadanie aktualnych certyfikatów i członkostwo w Związku Przedsiębiorstw Finansowych,
  • sprawdzenie przez pożyczkodawcę, czy klient widnieje w rejestrze dłużników.

Szukasz pożyczki pozabankowej?

Jeżeli chcesz znaleźć bezpieczną pożyczkę pozabankową, produkt oferowany przez TAKTO Finanse będzie najlepszym wyborem. Wiarygodność i etyczność przedsiębiorstwa potwierdzają liczne specjalistyczne certyfikaty takie jak Certyfikat Audytu Etycznego czy wyróżnienie Loan-Magazine Odpowiedzialny Pożyczkodawca, a także przynależność do Związku Przedsiębiorstw Finansowych, które gwarantuje działanie w oparciu o Zasady Dobrych Praktyk.

Proponowana pożyczka pozabankowa może wynosić nawet 10 tysięcy złotych, które zostaną podzielone na 40 komfortowych i bezpiecznych do spłacenia rat. Na finansowanie mogą zdecydować się osoby, które nie widnieją w rejestrze dłużników, a ich miesięczne zarobki wynoszą od 500 złotych. TAKTO Finanse akceptuje różne źródła dochodów, m.in. umowy o pracę, zasiłki, renty czy emerytury. Uzyskanie wsparcia nie wymaga wychodzenia z domu. Wniosek można wypełnić szybko i wygodnie przez internet, na każdym urządzeniu mobilnym lub podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Wejdź na stronę firmy już dziś i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi w parę chwil.

Zobacz również  Dlaczego warto inwestować w oprogramowanie dla uczelni?

 

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.

Źródło: taktofinanse.pl